close
تبلیغات در اینترنت
سافت مود برای اکس باکس کلاسیک
Ads Ads
Post Image 35

سافت مود برای اکس باکس کلاسیک

سلام!

امروز یک آموزش بسیار ساده ولی با موارد بسیار نایاب رو بهتون آموزش میدهم 

ادامه مطلب.......

خوب از توقف پشتیبانی از اکس باکس اوریجینال تقریبا 12 سالی میگذرد.ولی این کنسول هیجان انگیز ترین کنسول در نسل 6 بود . از هارد تا داشبورد و تبدیل به مولتی مدیا و لینوکس!همه و همه در اکس باکس اوریجینال!

این تصویر مربوط به سافت مود است :Image result for softmod xbox

سافت مود چیست؟ برای اولین بار گروهی با عرضه تبدیل پورت دسته ایکس باکس به یو اس بی 1.1 اطلاعاتی را درست کردند که در منویی با دسترسی کامل موجود است . 

 

مراحل:

1-تبدیل دسته xbox به یو اس بی:mike.chambers: Creating a USB Adapter for the Xbox Controllerاین مطلب بسیار مفید وسخت است و اگر در کار بورد هستید باید این ها بعلاوه سر مادگی مربوط به کنترلر اکس باکس رو داشته باشید.

Xplorer 360 Extreme2 - 20gb and 120gig Download | Digiexدر اینجا میتوانید اکسپلولر 360 را برای کار دانلود کنید و خیلی ساده است و فرمت ها فت را میخونه و همچنین از حافظه ها 20 تا 120 گیگابایت را پشتیبانی پشتیبانی میکند.

Softmodxboxاین هم فایل سافت ماد هست که میتونید این فایل را در فلش بریزید و در حافظه خودتون سیو کنید . ممکن است فایل با بازی 007 ایجنت آندر فایر شباهت داشه باشد

بعد از ساخت پورت مخصوص یو اس بی ، و وصل کردن ، به پی سی وصل میکنیم و فرمت نمیکنیم و بعد از آن فایل فلش را اوپن میکنیم و محتویات فایل softmod را در فلش میریزیم و شما باید بازی 007 ایجنت آندر فایر را داشه باشید و بعد از این کار وارد بازی شوید و load mission را بزنید . تبریک! شما وارد نصب کننده سافت ماد شدید!

در سافت مود: حالا در سافت مود ابتدا بک آپ را بزنید . سپس به ترجمه گوگل توجه کنید: شما را به یک صفحه دیگر می برد، فقط انتخاب eeprom نسخه پشتیبان تهیه کرده و سپس به منوی اصلی بروید. از آنجا بازگشت به منوی پشتیبان بالا و MS Backup را انتخاب کنید. این به شما یک سوال می دهد که چیزی درباره پاک کردن نسخه پشتیبان تهیه شده است. این تنها زمانی اتفاق خواهد افتاد که نسخه پشتیبان شامل یک نرم افزار باشد که این کار را انجام نمی دهد. گزینه سوم گزینه های بدون عجیب و غریب را در اینجا فقط اجازه می دهد آن را به پشتیبان گیری. این برای بخش Backup است. این تنها زمانی اتفاق می افتد که فقط می توانید تمام داده ها را به هارد دیسک خود بازگردانید، مانند چیزی که اتفاق افتاده است.

حالا در قسمت نصب گزینه single boot install را بزنید. و دوباره : بوت دوگانه به شما اجازه می دهد چندین سیستم عامل را روی دیسک سخت قرار دهید تا بتوانید بعدا آن را تغییر دهید.صفحه نمایش بعدی کمی گیج کننده است. فرض میکنم گزینه HD برای تلویزیون های HD است، اما من دریابیم که دریابیم که چه چیزی می تواند باشد. من نیز از CRT برای معدن استفاده می کنم، بنابراین معامله بزرگ نیست. فقط با استاندارد باقی می ماند مگر اینکه کنجکاو به نظر شما کافی باشد تا HD یکی را امتحان کنید.

سپس به نصب داشبودر میروید . شما گزینه دو که بهتر است را کنید. حالا شما به این سوال پاسخ داده اید و احتمالا فکر می کنید "اگر قرار بود همه چیز پاک شود، نقطه شروع پشتیبان گیری چیه؟" نگران نباشید این پاک کردن پشتیبان ها یا حتی فایل های ذخیره شده خود را پاک کنید. هارد دیسک XBOX به پارتیشن ها شکسته شده است. درایو C اشاره به پارتیشن سیستم عامل است. پشتیبان گیری و ذخیره فایل ها در پارتیشن E قرار دارند.

2 صفحه نمایش دیگر راحت تر خواهد بود. ابتدا آن را به شما می گوید انجام اسکن آن را "OK" بگویید. اگر میخواهید Softmod را نصب کنید، آخرین بقیه از شما خواهش می کنند. بله آن را بگو و آن را در نهایت نصب کنید. هنگامی که آن را انجام می شود آن را از تعطیل درخواست خواهد کرد. بله بله و  و سیستم شما خاموش خواهد شد.
 
سیستم شما خاموش خواهد شد.
XBOX خود را دوباره بچرخانید و با یک سیستم جدید منحصر به فرد خواهید شد. (فرض بر این که دیسک شما خارج شده است). با اطمینان نگاه کنید و از منو جدید استفاده کنید، زیرا گزینه های بیشتری وجود دارد.
 
وجود دارد.
تمام!!!!حالا میتوانید هارد را تعویض کنید ! . آموزش بزودی ......


ایران تم